Menu
Wstąp do związku Kim jesteśmy? Wspieraj związek Napisz do nas

W piątek pikieta przed fabryką Chung Hong

chung-konfa-maly.resizedPracownicy Chung Hong wzywają ludzi dobrej woli do wsparcia i pomocy podczas pikiety, która ma wyrazić nasz gniew przeciwko wyzyskowi załogi przez pracodawcę. W ostatnich tygodniach nasza komisja zakładowa walczy z oporem pracodawcy, który w sposób rażący łamie prawa pracownicze. Z tego powodu komisja wstąpiła w spór zbiorowy i pomimo szykanowania i wszelkich utrudnień dzielnie stawia czoła chińskiej korporacji. Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest na tyle trudna, że musimy pokazać naszemu szefostwu naszą siłę i determinację. POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!

Przyjedźcie na pikietę solidarnościową:

dnia: 15.06 (piątek) godzina: 14.30

start: pod fabryką Chung Hong (przemarsz do LG electronics), Podstrefa kobierzycka, Biskupice Podgórne, ul. Innowacyjna 4.

Dojazd z Wrocławia: autobus 602 (z dworca) lub 607 (z pl. 1 maja), przystanek Dong Yang El., z przystanku na prawo ok. 300 m, bus jedzie ok 45 min.

Kontakt do organizatorek/ów: 696789423 (Nowa Ruda); 503177889 (Wrocław)

Mapa dojazdu z Wrocławia

(mapa pokazuje dojazd do LG, więc jak się wjeżdża na strefie jechać do końca prosto, potem skręcić w lewo, mijacie zakłady Alma, druga od końca jest fabryka Chung Hong).

Powrót na górę